Ubytovanie - Ubytovanie, chata, Zázrivá, Pod Rozsutcom,

 
 

Ubytovanie

Ubytovanie v drevenici pod Rozsutcom je správnou voľbou pre ľudí, ktorí chcú stráviť voľné dni aktívne. Ubytovanie je ideálne pre dve štvorčlenné rodiny , alebo partiu 8 - 10 , ľudí ktorí majú radi aktívnu dovolenku. Na svoje prídu aj ľudia vyhľadávajúci pokoj a súkromie.

Drevenica je troj podlažná.


Prízemie :

Zo vstupnej chodby sa vchádza do veľkej kuchyňo-obývacej časti. V centre tejto časti sa nachádza krb, ktorý tento priestor rozdeľuje na dve časti. Spoločenská časť je situovaná pred krbom. Za krbom sa nachádza kuchynská časť, s veľkým stolom, lavicou a stoličkami pre 10 ľudí. Kuchynská linka je vybavená elektrickym sporákom, skloekeramickou varnou platňou, zabudovanou ladničkou. Interiér dotvára kredenc a dve komody.

Na prízemí sa ďalej nachádza veľká kúpelňa s vaňou, sprchovacím kútom a dvoma umývadlami. Dve samostatné WC sú k dizpozícii hneď pri vstupe do objektu. Z chodby sa vchádza tiež do malého kumbálu, kde je bojler na teplú vodu a práčka a množstvo vecí, ktoré sú potrebné na chod domácnosti - metla, vysávač, čistiace prostriedky, ....


Podkrovie :
Lomenými schodmi sa z centrálnej kuchyňoobývacej časti dostanete do podkrovnej haly. Tu je opäť oddychová zóna so sedením . Je to miesto, kde sa môžu hrať deti keď dospelí sedia večer pred krbom. Z tejto haly sa vchádza do troch izieb. Dve z nich sú menšie - dvojlôžkové s možnosťou jednej prístelky. Tretia je väčšia. Ide o štvorlôžkový apartmán so sprchovacím kútom,umývadlom a záchodom.

V každej izbe je veľká úložná skriňa jak na vešanie ako aj na uloženie vecí do políc, malý stolík a taburetky.

Suterén :
Pre tých čo majú radi saunovanie ale aj pre tých čo by sa k tejto forme relaxu a zdravého životného štýlu chceli pridať je k dizpozícii malé saunové - relaxačné centrum. V ňom nájdete potiareň -saunu pre 4-5 dospelých osôb, ochladzovňu - priestranný sprchový kút a oddychovú zónu s piatimi rozkladacími kreslami, kde pri počúvaní relaxačnej hudby alebo vdychovaní esencií z aromaterapeutického odparovača môžete v pokoji relaxovať.